• להתקשרות מהירה
מזרוני קיסריה

מזרוני קיסריה - בחירת מזרון חדש

מזרוני קיסריה - לישון כמו במלון

בחירת מזרון

קיימים לא מעט מותגי מזרונים הניתנים לקנייה ישירה בחנויות המזרונים השונות ברחבי הארץ. מזרוני קיסריה, מזרוני קינג דיויד, מזרוני פולירון ועוד. חלקם מיוצרים בארץ, חלקם מיובאים מחו"ל, כך או כך מטרתם היא כמובן לאפשר לנו שנת לילה טובה ורציפה. לא פעם אנו בוחרים מזרון שאינו מתאים לנו וגורם לנו לכאבי גב כשאנו מתעוררים, או מזרון חורק שעושה רעש וכמעט אי אפשר לישון עליו עם שותף. רכישת מזרון היא קנייה שעושים אחת לכמה שנים טובות ולכן חשוב שנקפיד על בחירה נכונה ונשקיע בכך מחשבה, כך שנבצע סקר שוק מקיף בטרם נבחר את המזרון האחד.

השפעה על הנוחות

קיימים קריטריונים שונים לפיהם נבחן את המזרונים אותם נבדוק, אך החשובים בהם יהיו כאמור החומר ממנו עשוי המזרון ומידת הקשיחות שלו. לא פעם, אנחנו הולכים למלון בארץ או בחו"ל ואנו חוזרים הביתה בידיעה כי המזרון הבא שנקנה לביתנו יהיה בדיוק כמו במלון. שם המזרונים לרוב רכים, עבים, קפיציים ונוחים. חשוב לזכור כי הנוחות של המזרון במהלך החופשה, לא יכולה תמיד להחליף שנת לילה יומית, מכיוון שלא תמיד יתאים לנו ולגב שלנו מזרון כל כך רך. חשיבות הקשיחות של המזרון היא אורטופדית ומשפיעה רבות על בריאות הגב שלנו, במיוחד אצל אנשים שידוע להם על בעיית גב כלשהי.

מזרון אורטופדי

כאשר נתחיל לחפש מזרון לביתנו ברוב חנויות המזרונים נשמע רבות את המילה "אורטופדי". חשוב שנכיר את הביטוי, כדי שלא יוכלו למכור לנו אותו בלי שנדע לבדוק האם באמת כך הדבר או, שאומרים לנו את המילה "אורטופדי" רק לשם המכירה. מזרון אורטופדי מתאים בעיקר לאנשים עם בעיית גב כלשהי. משמעות הדבר היא שהמזרון מכיל בתוכו תמיכה ייחודית ומתאימה לכל איזור בגב, כך שהמזרון מהווה משטח קשיח ששומר על קימורי הגב הנכונים בעת השינה. לרוב מזרונים אורטופדיים ירגישו לנו לא נוחים בהתחלה, משום שהם קשיחים יותר ממזרונים אחרים. מרבית המותגים, ביניהם מזרוני קיסריה למשל, מציעים לנו בין השאר מזרונים אורטופדיים וחשוב שננסה גם אותם בדרך לבחירת המזרון המתאים לנו ביותר. חברת מזרוני קיסריה מוכרת את מזרוניה להמון בתי מלון ברחבי הארץ, בין אם אתת המותג מזרוני קיסריה ובין אם ללא התווית.

מידת קשיחות

בבואנו לרכוש מזרון בוודאי ניגש למספר חנויות לצורך התרשמות. חשוב שנגיע מוכנים עם ידע מוקדם כדי שלפחות נבין את הביטויים ואת הנתונים שיספק לנו מוכר המזרונים. לבחינת מידת הקשיחות, במרבית המותגים וסוגי המזרונים, תוגדר מידת הקשיחות בספרות שיהיו 3-4, כאשר ככל שהספרה גבוהה יותר כך מידת קשיחות המזרון עולה. הסולם השלם הוא מ-1 רך ועד 5 קשה מאוד. באופן הזה נוכל להחליט האם אנחנו טיפוסים של מזרון קשיח, או דווקא של מזרון רך יותר. לעיתים המזרון ישולב מחומרים שונים, כמו לדוגמא מזרון קפיצים המשולב עם ספוג זיכרון - ויסקו. באופן הזה יכול להיות כי מזרון הקפיצים יהיה במידת קשיחות גבוהה, אך ספוג הזיכרון שעליו יהפוך אותו לרך יותר. כך למעשה אנחנו נרגיש מזרון רך כשלמעשה לא כך הדבר. חשוב להכיר את מידת הרכות או הקשיחות של המזרון, משום שלרוב יהיה זה האלמנט שישפיע ביותר על הבחירה שלנו בסוג המזרון. דוגמא למזרון קיסריה עם קפיצים מבודדים בשילוב ויסקו הוא מזרון קיסריה דגם טסלה

שילובים של חומרים

בתחום המזרונים נתקל במספר סוגים שונים של חומרים. ביניהם נמצא ספוג, ספוג זיכרון, לטקס וקפיצים. כמו כן נמצא גם מזרונים המורכבים משילובים של קפיצים עם לטקס, ספוג עם לטקס ועוד. ברוב המקרים יהיה זה חיסכון בעלויות החומר לצורך הוזלה של המזרון. כאמור ספוג זיכרון, או לטקס הם חומרים יקרים יותר וככל שהמזרון שלנו יהיה עשוי מחומרים אלה בריכוז גבוה יותר, כך מחירם יעלה בהתאם. דוגמא למזרון קיסריה עם קפיצים מבודדים ולטקס – דגם גלובל.

ואם בכל זאת אתם מחפשים איכות של בתי מלון, מומלץ לנסות מזרוני קיסריה מסוגים שונים ובדרגות קשיחות שונות.