• להתקשרות מהירה

מה הופך את המזרונים לאורטופדיים?

מזרונים אורטופדיים - מה הופך את המזרונים לאורטופדיים?

על מנת שכל אדם יוכל להפיק את המקסימום משנת הלילה שלו, עליו לבחור את המזרון המתאים. בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על החשיבות בקניית מזרונים אורטופדיים, על היתרונות הטמונים בהם ועל השפעתם על שנת הלילה. מה הופך מזרונים לאורטופדיים וכיצד נוכל לדעת כי המזרן העומד לפנינו הוא אכן אורטופדי על כל מרכיביו? לפניכם כל המידע החיוני.

ייצור ברמה גבוהה

ישנם סוגים שנים של מזרונים אורטופדיים, מן הסתם, חלקם גם יותר איכותיים מאחרים. באופן כללי ייצורם של מזרונים אורטופדיים נעשה על ידי שימוש בטכנולוגיה מאוד מתקדמת כאשר המטרה העיקרית היא להציע תמיכה מקסימלית לגוף.

ייצור של מזרונים אורטופדיים נעשה על ידי מיטב החומרים

מזרונים אורטופדיים מיוצרים מחומרים שונים כאשר בין המזרונים הפופולריים אלו הם מזרונים שכוללים חומרים כמו ויסקו ולטקס. לטקס הוא למעשה גומי טבעי אשר השימוש בו נעשה על פי רוב בשכבה העליונה של המזרון על מנת להפוך אותו לרך, נוח יותר ועמיד בפני קרדית האבק. ויסקו הוא חומר שפותח במקרו עבור סוכנות החלל האמריקאית ויתרונו בכך שהוא משתנה בהתאם לצורת גופו של האדם ששוכב עליו וכך תומך בגופו בהתאם לקימוריו. מזרן זה מעניק תמיכה מושלמת לגוף ומשכך נחשב למומלץ.

מזרן אורטופדי – כמה שכבות של נוחות

מזרן אורטופדי אינו עשוי כולו מלטקס או מויסקו. תחת זאת הוא בנוי ממספר שכבות אשר לכל אחת דרגות קושי וצפיפות שונות וזאת על מנת להבטיח כי המזרון ישקע בדיוק במקומות הנכונים ובהתאם לתנוחת הגוף. מזרן אורטופדי מבטיח נוחות מקסימלית מה גם שהוא עוזר לשמור טוב יותר על הבריאות כי באמצעותו ניתן לישון שנת לילה טובה ואיכותית.

ישנם דגמים שונים של מזרונים אורטופדיים: חלקם עבים יותר חלקים דקים, חלקם עם קפיצים, אחרים בלי קפיצים והכל על מנת לאפשר לכל אחד למצוא את המזרון האידיאלי עבורו. יחד עם זאת המבחר הרחב עלול ליצור בלבול ולהעלות את השאלה - כיצד עלינו לבחור את המזרון האורטופדי המתאים לנו בדיוק?

ובכן, כאן אנו נכנסים לתמונה! לצוות שלנו יש את הכלים והידע המקצועי להתאים לכם מזרנים שגם יתאימו לכיסכם, גם לדרגת הקושי שאתם אוהבים וחשוב מאוד, שהמפרט שלהם יהיה מתקדם. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר ואנו נשמח להמליץ לכם על מזרונים אורטופדיים המתאימים לכם בדיוק -072-2500436/7

לצפייה במספר מזרונים אורטופדיים, בקרו בדף: מזרנים אורטופדיים במבצע