• להתקשרות מהירה

מזרן אורטופדי - מה מומלץ?

מזרון אורטופדי

מזרן הינו אחד הפריטים החשובים ביותר בביתו של כל אדם או זוג. אנחנו מבלים שעות ארוכות בשינה כמעט שליש מן היממה ומהחיים עצמם, ולכן חשיבותו של מזרן היא עליונה. מחקרים רפואיים רבים בתחום האורטופדיה ובמעבדות השינה מראים כי איכות החיים עולה פלאים ככל שאיכות המזרן משתפרת. כיום נוכחות מזרן איכותי בחדר השינה, שלנו, המבוגרים, של הילדים הקטנים ועד הנערים והבוגרים מעצבת את אורח החיים. סוגים שונים של מזרן – מה מומלץ?


מזרנים אורטופדיים

את עולם המזרנים ניתן לחלק כיום לשני סוגים עיקריים: מזרן רגיל ומזרן אורטופדי. תחת כל אחד מן הסוגים תוכלו למצוא עולם של אפשרויות, החל ממזרן למיטה מתכווננת, מזרן בהתאמה אישית לגודל המיטה, מזרן בדרגות קשיחות שונות וכן הלאה. אך אם היה צריך לקבל המלצה על מזרן איכותי, כמובן שמומלץ לבחור במזרן אורטופדי. כיום ניתן להשיג מזרן אורטופדי אף לפעוטות ולמעשה כבר מגיל אפס מומלץ לטפח את איכות השינה ולספק לה את התנאים הטובים ביותר שכן איכות שינה משפיעה על כל האספקטים של החיים החל מבריאות פיזית, דרך הפעילות ביום יום וכלה בבריאות הנפשית. למעשה כבר בימי יוון העתיקה ידעו כי נפש בריאה בגוף בריא היא הדרך הנכונה לחיים. אם כן, כיצד מזרן איכותי ובעיקר מזרן אורטופדי יתרום לאורח חיים בריא יותר?

 

מזרן איכותי

מזרן איכותי משמעו בריאות הידעתם כי בזמן שינה הילדים גדלים וכי הגוף מתחזק עצמו פיזיולוגית, מחדש תאי עור למשל (כך ששינה טובה תעניק לכם מראה עור צעיר וחלק) ואף דואג לבריאותכם הנפשית? עד כדי כך חשובה שינה איכותית לבני האדם. מזרן איכותי ואורטופדי תורם רבות לפתרון בעיות בריאותיות מגוונות. לדוגמא, אם אתם סובלים מבעיות גב כגון פריצת דיסק שלא נותנת מנוחה ומקשה על מציאת תנוחות שכיבה או כאבי גב באופן כללי, ייתכן מאד כי המזרן שלכם אינו מתאים מסיבות כאלו או אחרות והחלפה למזרן אורטופדי בעל דרגת קשיחות גבוהה בהחלט תעזור ותנמיך את עוצמת הכאב, תקל עליכם למצוא תנוחה וסוף כל סוף תזכו לשינה טובה. ממחקרים רבים אשר נעשים בתחום האורטופדיה והארגונומיה עולה כי באמצעות מזרן טוב ואיכותי ניתן להתגבר על כאבים שנובעים כתוצאה מיציבה לא נכונה, ישיבה לא נכונה ואף עבודה פיזית קשה בעזרת החלפה למזרן מתקדם ואורטופדי וכך להעניק לכם מנוחת לילה טובה. מה מייחד מזרן איכותי?

 

הרכב מזרנים

איכות מזרן ניתן להעריך במספר פרמטרים: הרכב החומרים שמרכיבים את המזרן, רמת התמיכה שהמזרן מספק בזמן שכיבה עליו, רצוי לבדוק האם המזרן מספק זרימת דם טובה בזמן השכיבה עליו וגם האם הוא נוח עבורכם. פרמטרים נוספים חשובים לא פחות הם אופי פיזור הלחצים וספיגת הזעזועים של מזרן. באם מדובר במזרן מבוסס קפיצים רצוי לזכור כי ככל שיש מספר קפיצים רב יותר לאותו גודל של מזרן כך איכותו עולה. כמו כן, גודל ועובי הקפיצים ישפיעו על האיכות, באם הקפיצים מונחים כל אחד בכיסו - איכות המזרן תהייה טובה יותר. בנוסף לכל אלו, רצוי לבדוק האם האוורור של המזרן מספק או שאוגר חום ובסביבה חמה כמו שלנו נסתובב ללא הרף ונקום עייפים. כדאי לבדוק האם המזרן מפזר לחויות, לדוגמת זיעה, או אוגר אותן והדבר חשוב מאד כשגרים באזורים עם אחוזי לחות גבוהה. חשוב גם לבדוק את זמן האחריות שהחברה המייצרת מספקת על המזרן שכן אף הוא מעיד על איכות המזרן.

 

איפה קונים מזרן?

זכרו כי יש לקחת בחשבון מידות מדויקות של המיטה על מנת להתאים את המזרן באופן הטוב ביותר לכם. בחנות שלנו תוכלו למצוא תצוגה מגוונת ודיילים מקצועיים אשר יספקו לכם את כל המידע הדרוש על מנת לבחור את המזרן הטוב ביותר עבורכם!
ניתן לרכוש מזרנים ישירות דרך האינטרנט, תוכלו לבקר בחנות וירטואלית שמוכרת 14 חברות ומותגים של מזרנים דרך האינטרנט, מבלי לקום מהכיסא, כל היופי הוא שניתן לקחת את המזרנים לנסיון של 30 לילות ובמידה והמזרן לא ימצא חן בעינכם, תוכלו להחליפו במזרן אחר. לרכישת מזרנים : היכנסו לאתר רק מזרנים
 
או התקשרו:

מזרנים - טלפון