• להתקשרות מהירה
בסיס עם ארגז

בסיס מיטה עם ארגז מצעים


בסיס מיטה עם ארגז מצעים – מכפיל כוח

אחרי מזרונים, מיטה היא אחד מן הדברים החשובים ביותר בחדר השינה, הן מבחינת עיצוב החדר ולא פחות חשוב מכך בגלל השפעתה על שנתנו. המיטה היא למעשה מרכז החדר ובהתאם לעיצובה אנו מחליטים כיצד לעצב את שאר חדר השינה. בנוסף, מיטה נוחה משפיעה רבות על איכות השינה שלנו ועל האופן בו אנו מבלים את לילותינו. רק תארו לכם כיצד תרגישו אם מיטה אינה מתאימה לכם וגורמת לאי נוחות או לבעיות בריאותיות אחרות, מכאן החשיבות הגדולה של בחירת מיטה מתאימה, איכותית וטובה. אך למיטה יתרון נוסף המהווה מכפיל כוח בכל חדר, האפשרות מתחת לבסיס המיטה לשים ארגז מצעים.

יתרונות בסיס מיטה שמשולב עם ארגז מצעים

בסיס מיטה עם ארגז מצעים מאפשר לנו לקבל מקום אחסון נוסף, בלתי נראה לעין, בחדר השינה וכך הם מפנים לנו מקום יקר בארונות הבית. כמובן במקום בו ארגז המצעים ממוקם, לא תוכלו לאחסן רהיטים נוספים. כיום, המיטות המודרניות ובסיסן מאפשרות להתקין ארגזי מצעים ללא קשיים מיוחדים בתפעולם. כך יוצא שניתן להוציא את ארגז המצעים בקלות ולמעשה כל ילד יכול לעשות זאת. החיסרון הגדול ביותר של ארגזי המצעים הוא שלרוב הם כוללים תוספת גדולה למחיר המיטה. כך או כך, ארגז מצעים טוב משרת אותנו באופן פרקטי, יעיל ואינו תופס מקום נוסף בנוף הבית.

ארגז מצעים – לא רק פרקטיקה

אכן כפי שראינו לארגז המצעים יתרונות מעשיים רבים והוא מקל על חיינו באופן ניכר. אך לא רק ביתרונות מעשיים מחזיק הארגז, אלא גם ביתרונות עיצובים המשפרים את מראה חדר השינה. מיטה שבסיסה מורכב מארגז מצעים מהווה לרוב מיטה יפה יותר ומשווה לחדר השינה מראה סולידי ומיוחד יותר. כמובן שעם המראה העיצובי ניתן לשחק ולבחור בהתאם לרצונות ולהעדפות  האישיות, ניתן לבחור בארגז מצעים מצופה בד, מרשים המתאים למזרון, ניתן לבחור בארגז מצעים בציפוי עצי בצבע לבחירתכם וכמובן מרופד בבד מיקרו או נובה, חלקים, צבעוניים ודוחי כתמים ואבק. לסיכום, ניתן לומר כי ארגז המצעים לא רק משפר את מקומות האחסון בבית, אלא גם הופך את חדר השינה ליפה ונעים יותר לשהות בו.

על מנת להתאים מיטה לטעם ולצרכים שלכם, אתם יכולים לבחור לכם בסיס מיטה עם ארגז מצעים מהמגוון הרחב של בסיסי המיטה שלנו. אנו נשמח לייעץ ולהכווין אתכם בין המגוון הגדול. פנו אלינו עוד היום בטלפון: 072-2500436/7.