מזרון ספוג
  • להתקשרות מהירה

מזרון ספוג

מזרון ספוג

אנשים רבים, ממש כמוך, לוקים בחוויית השינה שלהם (שלא לומר סובלים ואפילו לא מודעים לכך) משום שהמזרון שלהם אינו מספק להם את התמיכה האמיתית, הכל כך נחוצה לגוף כדי להתאושש מתלאות היום. כאבי גב, כאבי צוואר וראש ואף תופעות חמורות יותר נגרמות פשוט עקב חוסר מודעות למזרון שעליו הם ישנים. אבל לך זה לא יקרה משום שאתה קורא כעת את המאמר הזה!

מזרון ספוג עבור הבריאות שלך

בשנים האחרונות, הבריאות שלנו הפכה לנושא מודע יותר ויותר ובימים אלה יותר מאשר בעבר. ככל שישנם ספרים רבים יותר, תוכניות טלוויזיה ייעודיות ואתרי אינטרנט מלאי מידע – גובר החינוך לחשיבותה של הבריאות. אבל מעטים מאוד שמים לב שכאשר שנת הלילה שלהם אינה שלמה ורגועה, העלייה במשקל, העצבנות התמידית, חוסר האנרגיה... כולם ממהרים להיכנס אל החלל ששינה קטועה משאירה אחריה.

למעשה, אחוז קטן מאוד של אנשים מקבל את כמות ואיכות השינה שהגוף שלהם זקוק לה. וכאן נכנס לתמונה "מזרון ספוג" – הטכנולוגיה הותיקה והבשלה מכולן לספק לך את התמיכה הנכונה והחכמה, זו שבזמן השינה הגוף שלך כל כך זקוק לה.

מדוע דווקא מזרון ספוג?

הידעת שבעת השינה, ישנם אנשים רבים המחליפים תנוחות שינה במשך עשרות פעמים? כל החלפת תנוחה כזו היא התעוררות חלקית הקוטעת את השינה ומפחיתה מיעילותה, עד כדי ביטול מוחלט של האפקט אשר שינה נועדה להשאיר על הגוף והנפש. וכאן בדיוק חשוב להדגיש שלמזרון יש תפקיד מפתח בתופעה.

מזרון ספוג בנוי בצורה אידיאלית כדי לספק לגוף את התנאים לשקוע בשינה טובה ואיכותית.

ראשית, הוא מספק תמיכה מושלמת לכל חלקי הגוף השונים ומאפשר לגוף להירגע.

שנית, מזרון ספוג מתאים את עצמו לצורה הטבעית של הגוף ומאפשר לכם להישאר רוב הזמן במצב סטטי בלי להצטרך להחליף תנוחה, מה שמשפר מאוד את איכות השינה!

ולבסוף, מזרון ספוג מווסת את החום באופן מובנה טוב יותר מאשר כל חומר אחר: הוא שומר על החום בלילות הקרים ודואג לפיזורו בלילות חמים.

כיצד בוחרים מזרון ספוג?

צריך לזכור שמזרון ספוג, עקב אופי החומר עצמו, יכול להגיע בגדלים רבים, בדרגות קושי שונות, בצפיפויות שונות ובעובי שונה – ובגלל שהמבחר כה גדול - הבחירה אינה טריוויאלית, אך פעמים רבות היא הבחירה היחידה ...

אז למה לשים לב לפני רכישת מזרן ספוג? הרי לא תלכו ותקנו מזרן ספוג אחיד ופשוט, לא בשביל זה התאמצתם לקרוא את המאמר הזה והגעתם עד כאן... מזרון ספוג, או כפי שאנחנו נוטים לכנותו : "מזרון אורטופדי ללא קפיצים" חייב להגיע עם לפחות 2 שכבות ספוג שונות בעלי צפיפות שונה!!

זה ההבדל הקטן בין מזרון ספוג פשוט למזרון ספוג אורטופדי!!

למה? כי כאשר בסיס המזרון בנוי משכבת ספוג קשיחה ועליה שכבת ספוג רכה יותר, יש לכתף (בשכיבה על הצד) או לישבן (בשכיבה על הצד והגב) מקום לשקוע בתוך השכבה העליונה ולקבל תמיכה טובה מהשכבה התחתונה ולא לשקוע יתר על המידה.

בכל אופן, כמו בכל תחום חשוב בחיים, גם בחירת מזרון כדאי שתיעשה תוך התייעצות עם אדם מנוסה, אנו ממתינים לכם עם כל הניסיון שצברנו כדי לסייע לכם בהחלטה חשובה זו.

לרכישת מזרן וקבלת ייעוץ חינם, פנו אלינו כעת ונשמח לעזור!