• להתקשרות מהירה

מזרונים אורטופדיים לילדים

מזרונים אורטופדים לילדים

בחירת מזרון אורטופדי לילד אינה מלאכה קלה, ברצוננו להעמיד לרשותכם מספר כלים ועיצות אשר יאפשרו לכם להתאים את המזרון המתאים לילדכם.
 
לבחור מזרון אורטופדי לילד אינה מלאכה קשה כפי שנדמה לנו, לבחור מזרון אורטופדי לנו, המבוגרים, זה הרבה יותר קשה, התשובה לכך נעוצה במבחר הקיים.
 
מזרונים לילדים אמורים להתאים למשקל גופם של הילדים ולכן הם מתחלקים לשלוש קבוצות עיקריות:
  • מזרנים לילדים בגיל 3-8
  • מזרנים לילדים בגילאים של 8-12
  • מזרנים לילדים בגילאי 12-18
 
1. לקבוצת הגיל הראשונה, רצוי לקחת מזרון רך ללא קפיצים עם שכבה עבה של לטקס מאחר ולילדים בגיל הזה אין משקל כבד שיכול למעוך ספוג קשיח. הלטקס שמהווה את השכבה העליונה במזרון הינו גומי טבעי אנטי אלרגני ואנטי בקטריאלי שמונע הצטברות של קרדית האבק במזרנים. עובי המזרן אמור להיות בין 10-18 ס"מ.
 
2. לקבוצע הגיל השניה, מומלץ לבחור גם כן מזרון אורטופדי ללא קפיצים עם שכבת לטקס שכן עדיין מדובר בילדים במשקל קל, ניתן כמובן להוזיל את עלות המזרן ע"י רכישת מזרון ללא לטקס, ולמהדרין, כאלה שמעוניינים במזרן אורטופדי איכותי עם לטקס ובד אלוורה - מזרן ענן לטקס זה המזרן בשבילכם! ניתן גם לרכוש מזרון פולירון לילדים במחיר סביר. גובה המזרן אמור להיות בין 14-18 ס"מ לערך.
 
3. כאן כבר לא תוכלו להתווכח. הילדים האלה, שלא לומר "הנוער" כבר בעל דעה עצמאית משלו, הם רוצים מזרוני קפיצים ולא תוכלו להתווכח איתם. מזרוני קפיצים טובים, לא יקרים וזולים אך עם זאת עדיין אורטופדיים, תוכלו למצוא גם בפולירון, וגם במזרוני קיסריה, מזרון כזה כבר מגיע בגובה של 20-22 ס"מ ויש לשים לב שהוא לא חורג מהגובה המותר, כזה שכבר יסתיר את ראש המיטה אם יש כזה.
 
בטח שמתם לב ש"שכחנו" את מזרוני הספוג הפשוטים, אלה שעולים 300-600 ש"ח, אז זהו, שלא שכחנו. אלה שמחפשים לרכוש את מזרוני הספוג הפשוטים לרוב לא מקדישים מזמנם וממרצם לעשות חיפוש ולחפש מאמר על מזרוני ילדים, מבחינתם מזרוני ילדים זה מזרוני ספוג כפי שהיה נהוג בעבר ואותם יש לרכוש.
 
אז נכון שרצוי שננסה את המזרונים לפני שאנו רוכשים אותם אבל במזרוני ילדים ונוער, אין בכך הכרח ממשי כי המזרנים הנ"ל מותאמים למשקל ולמבנה הגוף של הילדים, ובגלל זה, רצוי לרכוש מזרוני ילדים לילדים ולא מזרוני מבוגרים מוקטנים...