• להתקשרות מהירה

מזרוני פולירון

מזרוני פולירון

מזרוני פולירון הינם המזרנים הכדאיים ביותר היום לרכישה ומייד נסביר מדוע. ישנם המון חברות שמייצרות מזרונים אולם היחס בין העלות/תועלת נותן יתרון ברור למזרוני פולירון.
אז אומרים מזרן, אומרים מזרון, ממש לא משנה, תגידו פולירון!
 
פולירון קיבוץ זיקים הינה יצרנית מזרונים אורטופדיים מהמובילות בישראל, ישנם חברות ש"מייבאות" מזרונים זולים מחברון, יש חברות שמייצרות מזרנים בארץ עם מחיר בשמים, ויש את פולירון שמייצרים מזרונים איכותיים, כחול לבד עם מחיר שממש לו בשמים.
כותב המאמר ישן בעצמו על מזרון פולירון זהב וגם המזרון הקודם שלי היה של פולירון (אוורסט לטקס פילוטופ), אולי תגידו שאני לא אובייקטיבי אבל אדרבא, אני יכול להעיד על עצמי כמי ששכב על לפחות 200 מזרנים אורטופדיים של לפחות 13 יצרני מזרונים, וככזה, אני מאוד ביקורתי כלפי אייכויות המזרון ובמיוחד כלפי המזרונים שאני ישן עליהם.
 
ניתן כמובן לרכוש מזרנים של עמינח, הולנדיה וכדומה, למה לא בעצם? מותגים מפורסמים וותיקים עם 10 שנות אחריות, מה כבר יכול לקרות?! מסתבר שכשנזקקים לשירות ולאחריות, אז נבחן המותג. האם יתייחסו אליך? יחליפו לך את המזרן בעת הצורך? תנסו ותראו.
 
לפולירון יש מזרוני קפיצים אורטופדיים אורטופדיים כמו של עמינח ויש גם מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים, עם כמות רבה של ויסקו (טמפור=ויסקו) ,הזהים בהרכבם למזרנים של הולנדיה (דגם לדוגמא: היי קלאס ויסקו), אז מדוע המזרנים של עמינח עולים פי 2 והמזרנים של הולנדיה עולים פי 3?! עניין של מיתוג!
 
מזרוני פולירון מתחלקים ל-3 קבוצות עיקריות:
  1. מזרנים אורטופדיים ללא קפיצים
  2. מזרוני קפיצים אורטופדיים
  3. ומזרונים אורטופדיים עם קפיצים מבודדים
 
ההתמחות של חברת פולירון הינה במזרונים אורטופדיים ללא קפיצים. זה המגרש הביתי שלהם! אם אתם מחפשים מזרונים מהסוג הזה, אל תחפשו במקום אחר, תלכו ישר על מזרוני פולירון.
דגמים זולים וטובים לפי סדר עולה מהזול ליקר כשהאיכות הינה בהתאם: פולירון נוחות - פולי לטקס פלוס - אוורסט פילוטופ לטקס - פולירון דגם גליל - פולי פרש - פולירון זהב. לפולירון ישנם עוד הרבה מזרנים אורטופדים ללא קפיצים , אלה המזרנים הכי מוכרים, נפוצים וטובים.
 
מזרוני קפיצים - אלה מזרונים "רגילים" , לכול היצרנים יש מזרוני קפיצים רגילים הנקראים "קפיצי בונל" - רשת של קפיצים שזורים אחד בשני שלרוב מיוצרים ע"י אותו מפעל פלדה שמוכר לכולם. גם כאן פולירון חידשה משהו: פולירון פיתחה טכנולוגיה שנקראת "מערכת דופלקס" שבה לכל מזרן זוגי יש שתי ליבות קפיצים נפרדות וככה, מתקבל אפקט של שכיבה על מזרון עם קפיצים מבודדים (שצד אחד אינו מורגש ע"י הצד השני) במחיר של מזרון עם קפיצי בונל!
 
מזרונים עם קפיצים מבודדים - "קפיצי פוקט" - מזרונים אורטופדיים עם קפיצים שכל אחד מהם ארוז בנפרד וככה תזוזה בצידו האחד של המזרן אינה מורגשת בצידו האחר. מזרנים אלה לרוב יקרים יותר, יש לפולירון מזרנים כאלה (דגם קיפר, דגם פלז'ר, דגם פוקט ספרינג) , מזרנים איכותיים מאוד. חברת סימונס למשל מתמחה בייצור של מזרונים עם קפיצים מבודדים, מוכרת אותם מאוד יקר (לדעתנו לא מצדיק את המחיר) אבל מייצרת על הדרך גם מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים.